Współpraca

Współpraca

Doktor Joanna Berlińska

Jest właścicielem NZOZ BER-MED w Wieliszewie. Naszymi pacjentami opiekuje się od prawie 5 lat. Pani Doktor z ogromnym doświadczeniem , zaangażowaniem , zrozumieniem. Fachowiec , którego możemy zawsze polecić. Doktor posiada niezwykłe umiejętności medyczne , do każdego człowieka podchodzi indywidualnie. jest z Nami 24 godz/dobę.

Doktor Irmina Sadowska Lekarz Psychiatra

Prowadzi praktykę medyczną w mieście Warszawa i okolicach. Z Nami współpracuje od prawie 6 lat. Doświadczona Pani Doktor w dziedzinie psychiatrii, z dużą empatią zawodowa. Za każdym razem pokazuje swoje doświadczenie , bardzo dobrze dobiera leki.

Małgorzata Derlacz Dyplomowana Pielęgniarka

Pani Małgorzata posiada w swojej osobowości dużo serca , miłości i doświadczenia. Podany zastrzyk , usunięty szew, założony cewnik, czy każdy inny zabieg pielęgniarski jest bezbolesny. Pracuje z Nami od prawie 3 lat . Bardzo lubiana przez Naszych Pensjonariuszy.

Paweł Klimek Ratownik Medyczny

Zabezpiecza w Naszych domach kompletny transport medyczny. Dysponuje wykwalifikowanym personelem medycznym, oraz karetkami spełniającymi wszystkie wymagania medyczne. Każdy Pensjonariusz, którego transportujemy jest bezpieczny, ma zapewnioną pełną opiekę medyczną. Firma Pawła, to KLIMED.waw.pl, tel 516 598 272.

Apteka POGODNA

Wieliszew ul. Modlińska 61 A, tel 22 784 12 75 W Aptece zrealizujemy każdą receptę, zakupimy każdy lek. Pracuje tam bardzo wykwalifikowany personel. Realizowane są również wszystkie niezbędne leki na zamówienie. Widzimy i doceniamy zaangażowanie szczególnie jak brakuje leków. U Nas nigdy ich nie brakuje.

ABENA POLSKA SPÓŁKA Z Oo

Firma wyposaża Nas systematyczne, od ponad 5 lat w wyroby higieniczne: Pieluchy, Majtki, Kosmetyki do pielęgnacji osób starszych i osób z problemami nietrzymania moczu. Współpracujemy na bardzo wysokim poziomie. Firma godna polecenia dla każdego.