Tanie domy opieki

Tanie domy opieki – województwo mazowieckie 

Interesuje Państwa tani dom opieki? Warszawa oferuje szeroki wybór placówek o zróżnicowanym standardzie i ofercie. Co ważne, decydując się na tani dom opieki dla osób starszych nie musimy rezygnować z profesjonalnej i fachowej opieki oraz wygód. Na co w takim razie możemy liczyć? 

Tanie, a zarazem dobre domy opieki stają się coraz bardziej powszechne. Wynika to z rosnącej konkurencji na rynku oraz coraz większej świadomości klienta. W praktyce, miesięczny pobyt seniora w dobrej placówce opiekuńczej to wydatek, na który bez większego wysiłku może sobie pozwolić coraz więcej rodzin. W wielu przypadkach koszty pobytu mogą być w pełni pokryte z emerytury seniora. Wróćmy jednak do usług, jakie może nam zaoferować tani dom opieki dla osób starszych. 

Tani dom opieki a usługi 

Na własnym przykładzie domu opieki od lat działającego w sąsiedztwie miasta Warszawa możemy Państwa zapewnić, że wybór placówki, która nie obciąża nadmiernie domowego budżetu to nie wybór przechowalni dla schorowanego dziadka czy babci. Przeciwnie, naszym Seniorom oferujemy szeroki wybór usług dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb – od regularnej rehabilitacji, po opiekę duszpasterską na życzenie oraz możliwość korzystania z usług fryzjera i kosmetyczki. Co ważne, jako placówka opiekuńcza dysponujemy obiektem bez barier architektonicznych – w pełni dostosowanym dla osób starszych i niepełnosprawnych. 

Nasza oferta nie kończy się na zajęciach integracyjnych, terapii zajęciowej oraz możliwości rozwoju własnych pasji. Zapewniamy pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie z własnej kuchni), całodobową opiekę pielęgniarsko-lekarską oraz konsultacje lekarzy specjalistów. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu opiekę nad osobami przewlekle chorymi oraz osobami cierpiącymi na chorobę Alzheimera. 

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego domu opieki dla osób starszych i/lub przewlekle chorych, zachęcamy do szczegółowego zapóźnia się z naszą ofertą. Ostateczny koszt pobytu seniora w placówce jest uzależniony od czynników indywidualnych, dlatego ofertę cenową możemy przedstawić dopiero po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami przyszłego Pensjonariusza.